Op deze pagina vindt u verschillende soorten links.
o.a. naar: ganzen en eendensites, zowel gedomesticeerde als oorspronkelijke ganzen en eendenrassen, andere pluimvee rassen, dierenartsen, andere dierensites, zeldzame huisdieren rassen en aanverwante site's zoals websites van goede en betrouwbare fokkers en verenigingen.

Links naar andere Ganzen, Eenden, Vogels, Pluimvee, Dieren en Dierenartsen site's

Nederland:

Eigen Blogspot en Facebookpagina

Buffganzen Blogspot www.buffganzen.blogspot.com
Buffganzen van Broederey de WeydeGansch Facebook: www.buffganzen.facebook.com

Dierenartsen:
Voor mensen die wonen in West Brabant, Zeeland en Zuid-Holland/Utrecht en hun pluimvee preventief willen laten vaccineren tegen vogelgriep of problemen hebben door ziekten verwijzen wij u graag naar Pluimveepraktijk West Nederland te Den Hout, pluimveedierenarts Drs. ing. Sible Westendorp.

Website Pluimveepraktijk West Nederland:www.kippendokter.nl



Ganzen:

Een site met schitterende foto's en leuke anekdotes over o.a. een groep ganzen in het Noorderplantsoen: www.anaburen.nl/noorderplantsoen/index.html (Vergeet zeker niet mee te doen aan de beautycontest!)

Belangenverenigingen:

Nederlandse Belangenvereniging van Hobbydierhouders NBvH: www.hobbydierhouder.nl

Andere pluimvee en dieren sites of startpagina's van dieren en pluimvee:

Alles over pluimvee: www.pluimvee.startkabel.nl
Alles over kleindieren:www.kleindieren.startkabel.nl
Huisdieren:www.start-links.nl/links/Huisdieren.php
Dierenplaats:www.vogels.dierenplaats.nl
Vogels startbewijs:www.vogels.startbewijs.nl
Dierennieuws:www.dierennieuws/vogels.nl
Dierenlinker:www.dierenlinker
Watervogel.startkabel:www.watervogels.startkabel.nl
Pluimvee.verzamelgids:www.pluimvee.verzamelgids.nl
De leukste dieren:www.deleukstedieren.bannerstartpagina.nl
Pluimvee.allepaginas:www.pluimvee.allepaginas.nl
Start Nederland Dieren:www.startnederland.nl/nl/d/dieren/index.html
Vogels.startpagina:www.vogels.startpagina.be.
Dierenkennis:www.dierenkennis.be/huisdieren.
Carolinks-dieren:www.carolinks-dieren.goedbegin.nl.
Vogel: vogel.jouwverzamelaar.nl


Oorspronkelijke of wilde ganzen sites en weblog's die wij erg bijzonder vinden, met name over de grauwe gans:

Goosetrack:www.goosetrack.nl
Nordic Greylag Goose Project :www.biol.lu.se
Pagina over de grauwe gans:www.steltkluut.nl
Sovon; het ringen van grauwe ganzen:www.sovon.nl
Helma natuurfotografie:www.helmanatuurfotografie.punt.nl




Weblog met (kritische) opmerkingen over onze samenleving waar ganzen in voorkomen!

Kroshka en het fabeltjesblog:www.kroshka.nl
Arend Landman:www.arendlandman.nl

Dierenverblijven en afrasteringsmaterialen:

Het Kruispunt:www.kruispunt.nl

Magazines:

Boerenvee:www.boerenvee.nl
Brabeau. een magazine over Brabant:www.brabeau.nl


Watervogelvoeders:

Teurlings:www.teurlings.nl


Belgie:

Steunpunt Levend Erfgoed: www.sle.be
De Vlaamse tamme watervogel en parkvogel vereninging:: www.watervogels.be
Dewlap Toulouse ganzen van Peter van den Bunder: www.dewlaptoulouse.com


Verenigde Staten:

Metzer Farms: www.metzerfarms.com
American Livestock Breeds Conservancy: www.albc-usa.org
Feathersite: www.feathersite.com
The Goose's Mother & Father: www.thegoosesmother.com
Society for the Preservation of Poultry Antiquities: www.SPPA (onderdeel van de feathersite site)
Christine Heinrich's Blogspot: poultrybookstore.blogspot.com
The Poultry Connection: www.poultryconnection.com
The Majestic Waterfowl Sanctuary: www.majesticwaterfowl.org
Geese and Ducks for Backyards www.ducksforbackyards.com
Heritage Poultry Breeders Association Of America www.hpbaa.com
Facebook Silver Spring Waterfowl Conservation Farm www.facebook.com/SilverSpringWaterfowl
Website Silver Spring Waterfowl Conservation Farm www.silverspringwaterfowl.com
Facebook Heritage Poultry Breeders Association Of America www.facebook.com/HPBAA

Amerikaanse Hobby Boerderijen tijdschriften:

Hobby Farms Magazine: www.hobbyfarms.com
CountrySide Magazine: www.countrysidemag.com

Amerikaanse kleindiertijdschriften:

Backyard Poultry Magazine: www.backyardpoultrymag.com

Canada:

Jubilee Acres: www.jubileeacres.fateback.com

AustraliŽ en Nieuw Zeeland:

Backyard Poultry : www.backyardpoultry.com
New Zealand Rare Breeds : www.rarebreeds.co.nz
Goose breeders pet directory : www.goosebreeders.petdirectory.com

Italie:

Agraria : www.agragia.org
Agraria Engelse versie: www.eng.agragia.org

Engeland:

De website van Chris and Mike Ashton : www.ashtonwaterfowl.net
The Goose Club : www.gooseclub.org.uk
The Center for Goose Ethology, Conservation and Welfare : www.goosecare.org.uk
Poultry Keeper: .poultrykeeper.com en voor de American Buff pagina: : American Buff
Mike Sumner pure breed poultry and waterfowl: : www.msumner.co.uk

Engelse kleindiertijdschriften:

Country Smallholding magazine : www.countrysmallholding.com

Duitsland:

De website van Mark Hoppe zijn Toulouse ganzen en eenden : www.wassergefluegel.npage.de
De website van Karl-Heinz Tuma zijn Toulouse ganzen : www.toulouser-gaense.npage.de
Website van Christian und Dieter Weigel : Toulouse ganzen (Grauw en Buff) : www.christian-weigel.npage.de

Hongarije:

Een Hongaarse startpagina van dieren : www.viziszarnyas.lap.hu


Webhosting van deze Buffganzen website:

Mijn Hosting Partner: www.mijnhostingpartner.nl



Mocht u bij deze links niet kunnen vinden waar u naar op zoek was dan kan u ook in de Open Directory zoeken naar informatieve sites.



dmoz.org

Wilt u terug naar het begin van deze pagina?
Klik dan Diverse links naar andere pluimvee en ganzen sites

Wilt u doorgaan naar een volgende pagina?
Klik dan op een onderstaande link.



 
Copyright © 2012 - Broederey de WeydeGanschSitemapE-mail